Županijsko natjecanje - tehnička kultura

Autor: PETAR MALNAR, 6. 3. 2019.

U petak 1.ožujka održano je županijsko natjecanje iz tehničke kulture. Domaćin je bila OŠ Švarča. Boje naše škole branio je učenik Bojan Ranić u kategoriji elektrotehnika. Obzirom da naša škola nema opremljen kabinet za tehničku kulturu, a samim time i za elektrotehniku deveto mjesto od 18 natjecatelja nije loše.Mentor Bojanu Raniću bio je učitelj Miro Rahan.

Učitelj Petar Malnar bio je mentor  Ivanu Lipošćak - učeniku 1.OŠ iz Ogulina. U oštroj konkurenciji s osamdeset bodova dijele po broju bodova treće i četvrto mjesto. Od drugog mjesta dijelilo ih je svega dva boda. Više sreće slijedeće godine.Ipak je to peti razred i prvi odlazak na županijsko natjecanje.
Petar Malnar