Radionica KITTEENS u Dugoj Resi

Autor: Anita Poljak, 30. 5. 2019.

Kitteens je projekt koji organizira i vodi skupina STEM entuzijasta kako bi zainteresirali djevojke (teen: 13-20) za područja znanosti, tehnologije, inženjerstva i matematike. 8.6.2019. u Srednjoj školi Duga Resa,  od 08:30 do 16:00. Sudjelovanje je besplatno, no mjesta su ograničena pa je prijava obvezna.

U suradnji sa Osijek Software City i sponzorstvom Britanske Ambasade, grada Osijeka i Bobi flipsa ova jednodnevna radionica spaja zabavu i znanost na poseban način. Radit ćemo s Micro:bitom, posebnim primjenama sa električnom energijom, web dizajn i kemijat ćemo sa znanstvenicama! Pripremili smo fora nagrade, svaka sudionica nosi kući svoj micro:bit. Cijeli program je prožet druženjima i malim team building zadacima.

Program radionica

Prijave