Školsko natjecanje iz biologije

Autor: Anita Poljak, 7. 2. 2020.

Pozvane su dvije učenice sedmog razreda na Županijsko natjecanje iz biologije.
Školsko natjecanje iz biologije održano je 7. veljače 2020. Nakon održanih školskih natjecanja. Županijsko povjerenstvo za provedbu natjecanja iz biologije, 21. veljače 2020. godine prikupilo je i pregledalo je sve pristigle ispite. Najbolji učenici pozvani su na Županijsko natjecanje iz biologije, a među najboljima su i dvije učenice naše škole, Lucija Bićanić i Anja Mrvoš, učenice sedmog razreda.
Županijsko natjecanje održat će se 23. ožujka 2020. u OŠ I. B. Mažuranić u Ogulinu.
Čestitke svim natjecateljima, a Anji, Luciji i njihovoj mentorici, Sanji Hrvoj-Musulin, želimo mnogo uspjeha u daljnjem natjecanju.