OBAVIJEST RODITELJIMA BUDUĆIH PRVAŠIĆA- LIJEČNIČKI PREGLED

Autor: Zorica Jurašić, 5. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

s obzirom da je većina budući učenika naše škole obavila proceduru utvrđivanja  psihofizičkog stanja zbog redovitoga upisa u prvi razred osnovne škole, sljedeći korak bio je zakazani liječnički pregled. Kako navedeno niste bili u mogućnosti realizirati, prilažem dopis dr. Dragane Benić, školske liječnice koja u istom navodi detalje o pregledu.

Svi roditelji budućih prvašića koji nisu testirani u OŠ Josipdol bit će obaviješteni o novim terminima kada dobijemo upute.

Lijep pozdrav, pedagoginja

Poštovani roditelji,

Obzirom na povoljnu epidemiološku situaciju  Ambulanta školske i adolescentne medicine od 4.5. 2020. nastavlja sa radom. Sva djeca koja nisu dobila termin ili su imala termin za vrijeme obustave rada dobiti će novi termin,  kontaktirati ćemo Vas telefonskim putem.

Obzirom na važeće mjere rad sa pacijentima je malo modificiran. Molimo Vas da se pridržavate  slIjedećih uputa:

1. Ukoliko ste Vi ili dijete febrilni, imate respiratorne tegobe ili druge znakove akutne bolesti nećete biti primljeni te Vas molimo da nam se javite kako bismo dogovorili drugi termin.

2. U pratnji djeteta dolazi samo jedan roditelj ili skrbnik.

3. Molimo doći točno u termin, ne zadržavati se u prostorijama Doma zdravlja više nego je potrebno.

4. Zubnu putovnicu i nalaz krvi možete donijeti ako ste do sada pregled i vađenje obavili, ako niste nije potrebno donositi navedeno.

5. Molimo da donesete cijepni karton djeteta te ako ima sve specijalističke nalaze (oftalmolog, neuropedijatar, kardiolog, ortoped, psiholog, logoped i sl.)

Tijekom pregleda pridržavamo se svih važećih epidemioloških mjera, između pregleda vrši se dezinfekcija  i provjetravanje prostorije te je stoga bitno da dolazite u navedene termine kako niti u jednom trenutku nije više od jednog djeteta (sa pratnjom) u čekaonici.

Radno vrijeme ambulante u Ogulinu

Pon i četvrtak poslijepodne: 12-20 h (rad sa pacijentima 13-18h)

Uto, sri i čet ujutro: 07-15 h. (rad sa pacijentima 8-13h)

Tel: 047/ 522-584

e-mail: skolska.ogulin@zjzka.hr

Unaprijed zahvaljujemo na suradnji i veselimo se Vašem dolasku.

Tim školske medicine Ogulin.         PREGLED ZA UPIS U PRVI RAZRED U ŠKOLSKOJ AMBULANTI