Odluka Stožera CZ

Autor: Anita Poljak, 22. 1. 2021.

ODLUKA O NAČINU IZVOĐENJU NASTAVE

Ovom se odlukom, u okviru početka drugog polugodišta škotske godine 2020./2021., a sukladno preporukama institucija nacionalne razine, utvrđuje način izvođenja nastave u školama na području Karlovačke županije kako slijedi:

1. Učenici nižih razreda (1—4.) osnovnih škola te učenici završnih razreda srednjih škola

(maturanti), nastavu pohađaju prema Modelu A: nastava u školi, uvodno navedenih Modela i preporuka.

1. Ostali učenici srednjih i osnovnih škola nastavu pohađaju prema Modelu C: nastava na daljinu.

Učenici Glazbene škole Karlovac, sukladno specifičnostima nastavnog procesa, nastavu pohađaju na dosadašnji način (individualna nastava).

U privitku se nalazi odluka o izvođenju nastave.