preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Josipdol"

 > Naslovnica
Vijesti

Sportski smo obilježili Dan sporta u našoj školi

Autor: MAJA STOŠIĆ, 13. 6. 2022.

U našoj školi ( Josipdol, Oštarije ,Tounj) obilježili smo Dan sporta različitim sportskim aktivnostima. Kros, aerobik, štafetne igre,potezanje užeta, mini turnir u nogometu, planinarenje- uspon na Klek, odbojka samo su dio organiziranih sportskih aktivnosti u školi Josipdol, Tounj i Oštarije. Kroz igru ,zabavu i natjecanje učiteljice su još jednom  poučile učenike o važnosti kretanja i boravka na svježem zraku. Zdrav duh u zdravom tijelu !

Rezultati KROSA

Foto

Rezultati KROSA

Josipdol

3. i 4. razred – DJEČACI

1.mjesto: Josip Grdić 4. r

2.mjesto: Darijo Sabljak 4.r

3.mjesto: Toni Belančić 3.r

3. i 4. razred – DJEVOJČICE

1. mjesto: Nicole Turkalj 4. r

2.mjesto: Cindy Belančić 4.r

3.mjesto: Marija Kovačević 4.r

1. i 2. razred – DJEČACI

1.mjesto: Diego Vučković 2.Ar

2.mjesto: Andrej Bićanić 1.r

3.mjesto: Fran Rendulić 1.r

1. i 2. razred – DJEVOJČICE

 1. mjesto: Nives Brbot 2.A. r

 2. mjesto: Romina Belančić 2.A r

3. mjesto: Vana Brbot 2. A r

Oštarije

3. i 4. razred – DJEČACI

1.mjesto: David Udorović 4. r

2.mjesto: Gabrijel rahan 4.r

3.mjesto: Gojko Cindrić 3.r

3. i 4. razred – DJEVOJČICE

1. mjesto: Erika Puškarić 4. r

2.mjesto: Marta Turudić 4.r

3.mjesto: Kristina Udorović 4.r

1. i 2 razred – DJEČACI

1.mjesto: Dejan Hudorović1. r

2.mjesto: Ivan Franjković

3.mjesto: Ivica Udurović

1. i 2. razred – DJEVOJČICE

1. mjesto: Dragana Udorović 2.

2.mjesto: Sara Grgurić 2.

3.mjesto:  Melani Mihaljević 2.

7. i 8 razred – DJEČACI

1.mjesto: Luka Blašković 7.

2.mjesto: Leo Franjković 7.

3.mjesto: Vedran Gračanin 8.

7. i 8. razred – DJEVOJČICE

1. mjesto: Tara Juričić u7.

2.mjesto: Melani Ivanišević 7.

3.mjesto: Tanja Grdić 8

5. i 6. razred – DJEČACI

1.mjesto: Dario Udorović

2.mjesto:  Kevin Gračanin 5.a

3.mjesto: Marko Argus Draganić 5.b

5. i 6. razred – DJEVOJČICE

1. mjesto: Aleksandra  Udorović

2.mjesto: Sara Grgurić

3.mjesto: Anita Zafirov

TOUNJ

7. i 8. razred – DJEČACI

1.mjesto: Martin Brozović

2.mjesto:   Antonijo Brozović

3.mjesto: Mario Adžić

7. i 8. razred – DJEVOJČICE

1. mjesto: Andreja Skočić

2.mjesto: Lana Rebrović

3.mjesto: Anamarija Pribanić

5. i 6. razred – DJEČACI

1.mjesto: Niko Pribanić

2.mjesto:  Dominik Brletić

3.mjesto: Domagoj Vukoder

5. i 6. razred – DJEVOJČICE

1. mjesto: Paula Brletić

2.mjesto: Erika Pribanić

3.mjesto: Gabrijela Brletić

3. i 4. razred – DJEČACI

1.mjesto: Josip Lukas Brletić

2.mjesto:  Gabrijel Ljubanović

3.mjesto: Leonardo Pribanić

3. i 4. razred – DJEVOJČICE

1. mjesto: Gabrijela Capan

2.mjesto: Ema Sučević

3.mjesto: Mia Pribanić

1. i 2. razred – DJEČACI

1.mjesto: Teo Krikšić

2.mjesto:  Marko Pauković

3.mjesto: Nik Sopek

1. i 2. razred – DJEVOJČICE

1. mjesto: Katarina Kovačević Škrtić

2.mjesto: Laura Adžić

3.mjesto: Petra Vukoder




Facebook škole
INFORMATIKA

 

         

Tražilica
Oglasna ploča
Korisni linkovi
 > Škole
 > MZO
 > AZOO
 > ettaedu
 > CARNet



CMS za škole logo
Osnovna škola "Josipdol" / Karlovačka 17, HR-47303 Josipdol / www.os-josipdol.skole.hr / ured@os-josipdol.skole.hr
preskoči na navigaciju