Obavijest o nabavi udžbenika i radnih bilježnica

Autor: Valentina Rahan, 14. 7. 2022.

Poštovani roditelji,
 za iduću školsku godinu svi učenici škole Josipdol, Skradnik, Oštarije i Tounj udžbenike će dobiti u školi temeljem vraćenih udžbenika od ove školske godine i dokupa udžbenika koji nedostaju ili su novi. Škola će provesti nabavu dokupa udžbenika.
    U privitku se nalaze popisi radnih bilježnica i dodatnih nastavih materijala za školsku godinu 2022./2023. po školama zasebno Josipdol, Skradnik, Oštarije i Tounj.

Poštovani roditelji,

za iduću školsku godinu svi učenici škole Josipdol, Skradnik, Oštarije i Tounj udžbenike će dobiti u školi temeljem vraćenih udžbenika od ove školske godine i dokupa udžbenika koji nedostaju ili su novi. Škola će provesti nabavu dokupa udžbenika.

U privitku se nalaze popisi radnih bilježnica i dodatnih nastavih materijala za školsku godinu 2022./2023. po školama zasebno Josipdol, Skradnik, Oštarije i Tounj.

Nakon upućenih dopisa Jedinicama lokalnih samouprava:

• Općina Josipdol izvijestila nas je o namjeri financiranja radnih bilježnica i dodatnih nastavih materijala te će roditelji kupovati samo materijale koji ne ulaze u financiranje općine kako je u nastavku navedeno po razredima ( likovne mape, kutije za prirodu 5. i 6. razred, kutije za kemiju 7. i 8. razred i tehničku kulturu od 5. do 8. razreda). Za dodatne radne materijale koje financira Općina Josipdol, odnosno sve radne materijale osim kutija, atlasa i likovnih mapa nabavu će provesti škola te će učenici isto dobiti u školi na početku školske godine.

• Za Područnu školu Tounj roditelji sami kupuju sve radne bilježnice i dodatne nastavne materijale za školsku godinu 2022./2023. prema popisu po razredima za PŠ Tounj koji se nalazi u privitku.

Za škole Josipdol, Skradnik i Oštarije roditelji kupuju

od 1. razreda do 4. razreda likovne mape ( ove školske godine roditelji kupuju sami neće se kupovati preko škole)

1. razred Josipdol - likovna mapa Školska knjiga

2. razred Josipdol - likovna mapa Školska knjiga

3. razred Josipdol - likovna mapa Profil Klett

4. razred Josipdol - likovna mapa Profil Klett

1. razred Skradnik - likovna mapa Školska knjiga

2. razred Skradnik - likovna mapa Školska knjiga

3. razred Skradnik - likovna mapa Školska knjiga

4. razred Skradnik - likovna mapa Školska knjiga

1. razred Oštarije - likovna mapa Profil Klett

2. razred Oštarije - likovna mapa Školska knjiga

3. razred Oštarije- likovna mapa Profil Klett

4. razred Oštarije – učenici nemaju potrebu kupovati likovnu mapu

5. razred roditelji kupuju

- Likovnu mapu za peti razred– Školska knjiga;

- Geografski školski atlas – Alfa;

- Priroda - Priroda 5 radna bilježnica iz prirode za peti razred osnovne škole s materijalima za istraživačku nastavu - Profil Klett;

- Tehnička kultura - radni materijal za izvođenje vježbi i praktičnog rada za peti razred osnovne škole – Alfa;

6. razred roditelji kupuju

- Likovnu mapu za šesti razred – Školska knjiga;

- Priroda - Priroda 6 radna bilježnica iz prirode za šesti razred osnovne škole s materijalima za istraživačku nastavu - Profil Klett;

- Tehnička kultura - radni materijal za izvođenje vježbi i praktičnog rada iz tehničke kulture za šesti razred osnovne škole – Alfa;

7. razred roditelji kupuju

- Likovnu mapu za sedmi razred – Školska knjiga;

- Kemija, Kemija 7, radna bilježnica s radnim listićima iz kemije za sedmi razred osnovne škole - Profil Klett;

- Tehnička kultura, radni materijal za izvođenje vježbi i praktičnog rada iz tehničke kulture za sedmi razred osnovne škole – Alfa;

8. razred roditelji kupuju

- Likovnu mapu za osmi razred – Školska knjiga;

- Kemija, Kemija 8, radna bilježnica iz kemije za osmi razred osnovne škole s radnim listićima za istraživačku nastavu - Profil Klett;

- Tehnička kultura, radni materijal za izvođenje vježbi i praktičan rad u tehničkoj kulturi u osmom razredu osnovne škole – Školska knjiga;