Hrvatski olimpijski dan

Autor: KATARINA PRIBANIĆ, 10. 9. 2012.

Dan bijelih majica u našoj školi...element koji povezuje sve sudionike Hrvatskog olimpijskog dana.

Ponedjeljak je  u našoj školi bio dan bijelih majica, elementa koji povezuje sve sudionike Hrvatskog olimpijskog dana.

U organizaciji profesorice Maje Stošić provedena je akcija obilježavanja dana. Svi učitelji s učenicima krenuli su iz škole šetnjom i igrom obilježiti olimpijski dan. U Josipdolu kroz Josipdol,a u Tounju prema Zalji na igralište.

Za svaku pohvalu je ozbiljnost i disciplina kojom su učenici naše škole sudjelovali u sklopu športsko-edukativnog projekta Hrvatskog olimpijskog dana.

Petar Malnar,prof.

Slika govori više od tisuću riječi...