Europe Code Week - zahvalnica

Autor: Anita Poljak, 16. 12. 2013.

Svim učenicima koji su sudjelovanjem podržali incijativu za promicanje programiranja prenosim zahvale predstavnice inicijative #code EU u RH Ivane Ružić.

Zahvalnicu koju dobivaju svi sudionici diljem EU je osmislio prof. Čondor iz Graditeljske škole Čakovec.

"Posebno smo ponosni što su se u Republici Hrvatskoj u inicijativu uključile 64 ustanove, uspostavljena je suradnja obrazovnog i privatnog sektora, inicijativu je podržala šira zajednica, Agencija za odgoj i obrazovanje, te mnogobrojni mediji. Nadam se da će ova inicijativa pokrenuti niz novih ideja i suradnja, a u slijedećem tjednu programiranja 2014. godine da će odaziv u Hrvatskoj biti jednako uspješan kao ovaj ili još uspješniji. "

Ivana Ružić

Dragi informatičari hvala što ste se aktivno uključili u EU Code Week, a posebno moram pohvaliti i istaknuti učenike: Dominika Ribića 8a (Josipdol) te Anu Juraić 8.r (Tounj). Ovo su učnenici koji su pokazali veći interes za programiranje i samostalno istraživanje ovog područja što je i rezultiralo zanimljivim radovima i rješenjima.

U prilogu možete pogledati rezultat rada učenice Ane Juraić 8.T i sve što je potrebno isprogramirati da bi rezultat tako izgledao.

Priloženi dokumenti:
Ana_Juraic.avi (6.25 MB)