Autor: Katarina Juričić, 26. 3. 2015.

OSNOVNA ŠKOLA „JOSIPDOL“

J O S I P D O L

poziva sve zainteresirane roditelje

za upis  djeteta u produženi boravak u Područnoj školi „Siniša i Zrinka Rendulić“ Oštarije

da se jave u tajništvo škole „ Josipdol „ u periodu od

1.04. 2015. do 30.04. 2015. godine

od 8,00 do  12,00 sati svaki radni dan

Obrazac prijave i podrobnije informacije tada možete dobiti u  školi.

u  našoj školi

Temeljem Financijskog plana Općine Josipdol od 18. prosinca 2014. godine koja financira isto, naša škola, od školske 2015/2016 godine, uvodi  program produženog boravka.

Produženi boravak je program organizirane brige i skrbi za naše najmlađe učenike.

To je zapravo organizirani  boravak djece u školi nakon redovite  obavezne nastave i školskih aktivnosti  sve do završetka radnog dana njihovih roditelja.

Plan nam je   organizirati skrb o djeci mlađe školske dobi ( 1.- 4. razreda) nakon redovne nastave.

Dnevni raspored

Prihvat učenika prema rasporedu- od 11 i 30 do 16 i 30 sati.

Nakon  redovne nastave, koju provode učitelji razredne nastave, učenike preuzima učitelj u produženom boravku. Vrijeme do ručka predviđeno je kao  slobodno vrijeme za igru, odmor i rekreaciju po slobodnom  izboru učenika ili različitim, programiranim sportsko- rekreativnim aktivnostima.  To vrijeme učenici će boraviti s učiteljem u školi, školskom dvorištu, knjižnici ili nekom drugom prostoru škole ovisno o  aktivnostima koje se  provode. Nakon ručka pristupa se izvršenju školskih obveza .

Cijena boravka koje snosi roditelji je 300 kn, a uključuje ručak, marendu, kao i osnovne higijenske potrepštine, te materijale za kreativne radionice.

U Josipdolu, 25.03.2015. godine