Maći oštarski glagoljaši na Mićoj marunadi va Lovrane

Autor: Mirjana Grubišić, 23. 10. 2016.

Starija skupina Maći oštarski glagoljaši već drugu godinu sudjeluje na Mićoj marunadi va Lovrane. U petak, 21. listopada 2016. od 13:30 do 15:30 sati u  galeriji Laurus održane su četiri glagoljaške radionice za 150 učenika nižih razreda lovranske i opatijske osnovne škole.

Zahvaljujemo se Društvu "Naša djeca" Ogulin koje nam je omogućilo odlazak u Lovran te DND-u Opatija, ogranku Lovran koji su nas i ove godine pozvali da svojim aktivnostima obogatimo Miću marunadu, širimo i učimo glagoljicu i dobro se zabavimo.

Više slika koje su uslikali Ante, Emanuel i Ema na:

PŠ Oštarije - facebook

Rad Maćih oštarskih glagoljaša možete pratiti na eTwinning platformi preko koje provodimo projekt Glagoljamo: