LIDRANO- područni susret 2017.

Autor: Anita Žanić Prebežić, 31. 1. 2017.

U petak 27. siječnja 2017. u Prvoj osnovnoj školi u Ogulinu je održan Područni susret LIDRANO. Okupili su se učitelji i učenici OŠ Plaški, OŠ Ivane Brlić- Mažuranić, Prva osnovna škola i OŠ Josipdol. U dramsko- scenskom stvaralaštvu našu školu predstavljali su učenici PŠ Lucije Capan  s predstavom Totalni makeover i učenici PŠ Oštarije Šimun Cazin i Dijana Filipčić u pojedinačnom scenskom nastupu s tekstom S.Pilić: Kako me zovu, i Jozef iste autorice.

Izvedbe naših su bile jako dobre  i uspješne tako da na daljnje Županijsko natjecanje u LIDRANU ide litearni rad učenika 3. razreda Ivana Barka naslova Šarenko, i pojedinačni nastup učenika Šimuna Cazina Kako me zovu. Do sljedeće godine kada je naša škola domaćin područnog susreta puno čitajte, pišite i glumite.