Nagradni natječaj – pokažite što radite s micro:bitom u školama.

Autor: Anita Poljak, 21. 12. 2017.

Za sudjelovanje u natječaju bilo je potrebno tijekom korištenja micro:bita u nastavi napravit „cool“ fotografiju ili kratki video koji pokazuje uporabu micro:bita, objavite ga na Facebook profilu.

Naša se škola prijavila na natječaj. Uratke možete pogledati i lajkati na našoj facebook stranici.

Nagrađuju se najbolje objave u dvije kategorije:

-najbolja objava s izjavom učenika ili mentora o micro:bitu i fotografijom korištenja micro:bita

-najbolja objava s video uratkom koji govori o tome zašto je bilo super koristiti micro:bit

Najbolje objave će izabrati IRIM-ov žiri, a nagradit će 25 najboljih objava u svakoj kategoriji. Nagrada je Inventors Kit – komplet dodataka za pokuse s micro:bitom, a nagradu dobiva škola kako bi mentori i učenici radili još zanimljivije pokuse s micro:bitom.