Školsko natjecanje LIDRANO 2018.

Autor: Anita Žanić Prebežić, 19. 1. 2018.

U srijedu, 17. siječnja 2018. u školskoj knjižnici u matičnoj školi je odražno školsko natjecanje u LIDRANU 2018. Povjernstvu se se predstavili ovi učenici: Marko Salopek, Ivana Marinić, Šimun Cazin, Andrea Skočić, Ivan Barko, Emilija Vranešić, Karla Pribanić u kategoriji pojedinačnih nastupa. Učenici PŠ Tounj ( Miroslav Pribanić, Viktorija Pribanić, David Pribanić, Matija Kromar i Eva Suknaić izveli su kratku dramsku igru pod naslovom Nevolje s piscem.

Povjerenstvo je donijelo odluku i na sljedeću razinu natjecanja odlaze ovi učenici: Ivan Barko ( Pozdrav šumi; D. Tadijanović), Karla Pribanić ( Muke s R; D. Valentin) i dramska igra Nevolje s piscem u izvedbi učenika PŠ Tounj. U kategoriji litearnih radova idu radovi učenika Mateja Vukovića ( 7. r) i Lovre Pahera ( 7. r.). Svim našim učenicima želimo puno uspjeha na sljedećoj razini u Duga Resi. Sretno!