Obavijest prvašićima i njihovim roditeljim

Autor: Sanja Kurelac, 30. 8. 2021.

Dragi naši prvašići!

Zakoračili ste u novo razdoblje svog života, najljepše razdoblje, u đačko doba.
Čeka vas vrijeme druženja s prijateljima i prijateljicama iz razreda, vrijeme učenja novih, lijepih i zanimljivih stvari. Čeka vas istraživanje i otkrivanje čudesnog svijeta znanja, kroz koje će, korak po korak, rasti i sazrijevati vaše samopouzdanje i vaša osobnost.
Škola je jedno divno putovanje kroz koje ćete iz djeteta izrasti u mladu osobu koja zna što želi od života i koja je prepoznala svoj životni put.
Na svakom putu, pa tako i ovom školskom, ponekad se pojave problemi. Ako vidite  da ne možete sami riješiti problem obrati se učiteljici, mami, tati ili prijateljici. Svaki problem u životu se može riješiti otvorenim razgovorom s osobom kojoj vjeruješ.
Znam da vas pomalo muči kakve ćete imati ocjene. Ne bojte se. Na tom putu znanja svi ćemo pomagati.

I zato sretani i s osmjehom na licu dođite u školu  koju ćete pohađati ( Josipol, Oštarije, Tounj )  6. rujna 2021. s početkom u 8 sati u pratnji jednog roditelja.

Tamo će vas dočekati vaše učiteljice, ravnateljica, stručna služba i dati vama i roditeljima potrebne informacije.

Ponesite i torbe jer vas čekaju nove knjige pune zanimljivih sadržaja, kao i zaštitne maskice .

Dragi prvašići, roditelji, želimo vam da put na koji krećete bude lagan i uspješan uz obilje veselja i zadovoljstva!

Djelatnici OŠ Josipdol