PRIČAMO BAJKE UZ MARGARETU PERŠIĆ :)

Autor: Valentina Bolješić Vujaklija, 2. 6. 2022.

Margareta Peršić, profesionalna pripovjedačica bajki, održala je za učenike razredne nastave dva nastupa u jednom danu. Jedan u OŠ Josipdol i jedan u PŠ Oštarije. Koristeći metode preuzete iz pripovijedanja (storytelling), pantomime i teatra uz neprestanu interakciju s publikom zbog koje su i neka djeca i učitelji postali glumci, pripovjedačica je demonstrirala vrijednost, ljepotu i važnost priča i pričanja.
Njeno pripovijedanje puno je pozitivnih misli, smijeha i dobronamjernih poruka. Učenici i učitelji ostali su taj dan emocionalno bogatiji i sačuvat će ovo druženje u srcu do nekog novog posjeta i nove priče drage Margarete.
Ovaj bajkoviti i jedinstveni susret realiziran je zahvaljujući velikom entuzijazmu pripovjedačice Margarete i podršci Školske knjige.🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰