Valentinovski humanitarni koncert

Autor: Josip Anušić, 10. 2. 2014.

Sve vas pozivamo da nam se pridruže na humanitarnom koncertu koji će se održati u subotu, 15. veljače 2014. godine, u prostoru DVD-a Oštarije s početkom u 19h.

Nastupit će:

• Ansambl KUD-a Klek,
  • Vokalni ansambl KUD-a Klek,
  • Dječji folklorni ansambl KUD-a Klek,
  • Puhački orkestar DVD-a Ogulin te
  • Tamburaški orkestar KUD-a Klek.

Cijena ulaznice je 10 kuna, a na ulazu će se po simboličnim cijenama prodavati predmeti iz kreativnog asortimana Školske zadruge Josipdol, kao i KUD-a Oštarska zvona. Sav skupljeni prihod odlazi u humanitarne svrhe.
    Pokažimo svoja velika srca i odazovimo se u što većem broju ovome lijepome događaju u duhu Valentinova, pružanjem ljubavi, sreće, zajedništva i uzajamnog pomaganja. Zabavimo se svi zajedno, te ujedno i proširimo mrežu prijateljstva! Veselimo se Vašem dolasku! (Maja Ševrović)