Univerzalna sposrtska škola

Autor: Maja Stošić, 25. 5. 2016.

Učenici 3. i 4. razreda cijelu školsku godinu pohađaju satove univerzalne sportske škole pod stručnim vodstvom kineziologa  te stvaraju  naviku svakodnevnog  tjelesnog vježbanja, igraju se , uče osnovne oblike kretanja kao i osnovne elemente brojnih sportova (atletika, sportska gimnastika, rukomet, odbojka, košarka...).

Dana, 23.svibnja 2016. godine učenici su posjetili  Ogulin i stekli još novih, zanimljivih  sportskih informacija.

Naime, uz dobru volju i suradnju sa trenerima iz penjačkog kluba i rukometnog kluba  proveli su aktivno  popodne u savladavanju penjačkih vještina i raznih tehničko-taktičkih elemenata iz rukometa.

Program smo realizirali u potpunosti, na opće zadovoljstvo svih učenika.

Hvala  ŠPORTSKOM PENJAČKOM KLUBU OGULIN, RUKOMETNOM KLUBU OGULIN i našim dragim roditeljima!

Nastavljamo u sportskom duhu i sljedeću školsku godinu!

Priloženi dokumenti:
Sportska_skola_Josipdol_360p.mp4 (16.64 MB)