Izvanučionična nastava na Danima meda u Ogulinu

Autor: Mirjana Grubišić, 30. 9. 2017.

Učenici nižih razreda realizirali su izvanučioničnu nastavu 29. rujna 2017. godine sudjelovanjem na manifestaciji Dani meda u Ogulinu.

Učenici 4.o razreda prvi nastavni sat proveli su u Obrtničkoj i tehničkoj školi gdje su istraživali solarni automobil te za koja zanimanja se školuju učenici i kako koriste znanja o zraku, vodi, suncu ( Nastavna tema PID : Uvjeti života ), tj. općenito o energiji u svom zanimanju.

Drugi i treći sat odrađivali su se sadržaji Medijske kulture: upoznavanje Zavičajne zbirke te odjela Medioteke u Gradskoj knjižnici i čitaonici u kojoj se mogu posuđivati filmovi što smo i učinili te pogledali film Družba Pere Kvržice.

Nakon toga dočekali smo ostale učenike nižih razreda iz Josipdola, Skradnika i Oštarija i posjetili manifestaciju Dani meda te odradili Radionicu izrade košnice.