vijesti

Odluka o upisu djece u vrtić za pedagošku godinu 2023./2024. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 18. 7. 2023. 11:23

[više]

Konačna lista prvenstva upisa Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 18. 7. 2023. 11:22

[više]

Prijedlog liste za upis u vrtić Vijest ima dokument u privitku

Autor: Anita Poljak, 15. 6. 2023. 11:49

Dokument je u privitku.

[više]

Javni natječaj za upis djece u mješovitu odgojno-obrazovnu skupinu vrtića Tounjska spužvica Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 2. 5. 2023. 10:56

Vrtić Tounjska spužvica

Vrtić Tounjska spužvica započeo je sa radom 25.11.2019.g. Vrtić danas polazi 19 djece različite dobne skupine zbog čega vrtić ima jednu mješovitu grupu. U sklopu vrtića realizira se i program male škole koju polaze djeca vrtića,te ostala djeca koja će krenuti u prvi razred iduće šk.god. U vrtiću rade dvije tete u dvije smjene a najvažnija uloga teta je pružiti ljubav i sigurnost djeci te ih osamostaliti i od njih napraviti "male ljude". U vrtiću djeca uče razviti socijalne vještine komunikaciju ,govor te motoričke sposobnosti. Uče se prihvaćanju različitosti,stjecanju razumijevanja i pružanju ruke prijateljstva. O dosadašnjem radu u vrtiću i dječjoj radosti možete vidjeti kroz slike i video snimke.....

Video snimka