Vrtić Tounjska spužvica

Vrtić Tounjska spužvica započeo je sa radom 25.11.2019.g. Vrtić danas polazi 19 djece različite dobne skupine zbog čega vrtić ima jednu mješovitu grupu. U sklopu vrtića realizira se i program male škole koju polaze djeca vrtića,te ostala djeca koja će krenuti u prvi razred iduće šk.god. U vrtiću rade dvije tete u dvije smjene a najvažnija uloga teta je pružiti ljubav i sigurnost djeci te ih osamostaliti i od njih napraviti "male ljude". U vrtiću djeca uče razviti socijalne vještine komunikaciju ,govor te motoričke sposobnosti. Uče se prihvaćanju različitosti,stjecanju razumijevanja i pružanju ruke prijateljstva. O dosadašnjem radu u vrtiću i dječjoj radosti možete vidjeti kroz slike i video snimke.....

Video snimka

Facebook škole

Novo u "literarnom"

Osnovna škola "Josipdol" / Karlovačka 17, HR-47303 Josipdol / www.os-josipdol.skole.hr / ured@os-josipdol.skole.hr