> Natjecanja

Natjecanje iz informatike 👩‍💻👨‍💻

Autor: Katarina Butković, 5. 2. 2022.

U petak, 4.2. 2022. u popodnevnim satima održano je školsko natjecanje iz informatike od 5.-8.r, u dvije kategorije.
Sudjelovali su učenici škole Josipdol, Tounj te Oštarije.

U kategoriji DIGITALNE KOMPETENCIJE, 5.r. sudjelovale su samo djevojčice i to Anamarija Tutek, Anela Gračanin, Lea Požega, Martina Salopek, Stipanija Radošević iz Josipdola te Gabrijela Brletić, Paola Brletić i Erika Pribanić iz Tounja.
U 6.r imali smo samo jednog hrabrog natjecatelja, Josip Kovačević.

U drugoj kategoriji OSNOVE INFORMATIKE iz 7.razreda natjecali su se Martin Brozović i Antonijo Brozović iz Tounja te Noa Kreč iz Josipdola.
Predstavnici 8.razreda bili su Mihael Đurić iz Tounja te Filip Turudić i Luka Crnković iz Oštarija.
Mentorice su Anita Poljak, Sanja Kurelac te Katarina Butković.
Veselimo se rezultatima i s nestrpljenjem očekujemo županijsko natjecanje! 😀
P.S. slastice su bile za podizanje šećera i boljeg raspoloženja petkom popodne! 😉
Hvala svim natjecateljima na odličnoj atmosferi! 🤩

Fotografije pogledajte na našoj službenoj facebook stranici!