A u nas ...

Škola animiranog filma

Autor: Josip Anušić, 1. 5. 2009.

Protekli proljetni praznici nisu za sve bili samo puko odmaranje s izležavanjem. Nekoliko naših učenika i učiteljica sudjelovali su u školi animiranog filma koju je vodio Edo Lukman iz Čakovca.

Cijeli tjedan iza Uskrsa dolazilo je 15 učenika koji su se prethodno prijavili i simbolično participirali kako bi se škola uopće mogla izvoditi. Školu je imala stručnog voditelja u osobi Ede Lukmana iz Škole animiranog filma - Čakovec. Djeca su rado dolazila na radionice i s velikim zanimanjem radili na stvaranju svojih prvih scena. Dolazilo se i po dva puta dnevno, a zadnjega dana, u subotu 18. travnja, upriličena je projekcija dječjih radova za nazočne roditelje i učitelje. Djecu su pratili i stalno bodrili učiteljice Mirjana i Viktorija.

> MZOS