A u nas ...

Gosti s Korčule

Autor: Andreja Matijašić, 2. 6. 2009.

6. svibnja 2009. godine našu školu, a posebno četvrtaše, posjetili su zanimljivi gosti. Za svog boravka u školi u prirodi na Bjelolasici, zajedno sa svojim učiteljicama posjetili su nas učenici četvrtih razreda osnovne škole iz Blata na Korčuli. Nakon upoznavanja, dok su cure svladavale jezične prepreke, dečki su ovaj kratak susret iskoristili za odmjeravanje snaga u nogometu. Uslijedilo je osvježenje u razredu i izmjena poklona. Na kraju, učenici četvrtog razreda poveli su ih u šetnju nezaobilaznim Marmontovim mostom do Crkve Blažene Djevice Marije gdje smo se i oprostili do nekog budućeg susreta.

> MZOS