A u nas ...

Sportska priznanja učenici i učiteljici škole Oštarije

Autor: Josip Anušić, 17. 1. 2010.

Športska zajednica grada Ogulina dodijelila je 17. siječnja 2010.g. priznanja najuspješnijim sportašima u protekloj 2009. godini. Izbor po svim kategorijama nije bio nimalo lak, kako je rečeno u uvodu svečanosti, jer zadnjih godina Ogulinski klubovi i pojedinci donose sve više medalja sa županijskih, državnih ali i europskih i svjetskih natjecanja. Proteklih tjedana izvršene su višestruke nominacije iza čega je 50-tak ocjenjivača davalo svoj glas. Prema tim rezultatima glasovanja i naša škola je radosna zbog dva priznanja koja su zavrijedile Martina Bokulić, učenica 4. razreda, tenisačica TK Ogulin, u kategoriji Najmlađa sportašica godine i Ruža Neralić, učiteljica hrvatskog jezika, zavrijedila je priznanje već treću godinu svojim radom u Kuglačkom klubu Ogulin, u kategoriji trener godine. Objema još mnogo uspjeha, ali i mladih koji će ih slijediti, tj. baviti se sportom.

> MZOS