A kod nas...

Božićna glazbena čestitka

Autor: Josip Anušić, 20. 12. 2021.

Poštovani roditelji, cijenjeni suradnici i podupiratelji našeg rada, svima želimo Čestit Božić i sretnu novu 2022. godinu. Ovu glazbenu božićnu čestitku u privitku priredila je učiteljica glazbene kulture Barbara Srdarev, te učitelji razredne nastave: Zvonko, Višnja, Vesna, Anita i Tanja sa svim učenicima OŠ Josipdol. Vidite i sami, učenici su sa velikim žarom pristupali probama i tako napravili ovu živahnu i razigranu izvedbu popularne božićne pjesme za sve vas.
Još jednom, u ime svih učenika i djelatnika naše škole želimo svako dobro u budućim danima, puno uspjeha u osobnom životu i poslovnom planu.