A kod nas...

Zajedno i u Josipdolu

Autor: Josip Anušić, 21. 12. 2009.

Sportska dvorana u Josipdolu, nakon dvorane u Tounju, ugostila je oko 160 izvođača na Božićnoj turneji na drugoj od planirane tri priredbe. Među 200-tinjak posjetitelja bio je i načelnik općine Zlatko Mihaljević s drugim članovima općinskog poglavarstva, župnik vlč. Petar Šporčić i predstavnici udruga s područja Josipdola. Izvođači, bogatiji za još jedno iskustvo bili su sigurniji, a na kraju svi nazočni su bili oduševljeni viđenim. U svakom slučaju smatraju ovo lijepim iskustvom koje bi trebalo i narednih godina doživjeti nekakvu svoju inačicu izvođenu u ovom sastavu ili nekom drugom. Zahvala da je do ovoga došlo svakako ide na adresu svih sudionika: KUD-ova i školske djece, DVD-ovi, BK Kotač ali za upravu škole koja je uložila mnogo svojih resursa i energije da bi se svi okupili i da bi se sve odvijalo po redu. I pored svega još je mnogo prostora za uključivanje novih ljudi u realizaciju budućih ovakvih projekata kojih na ovom prostoru može biti daleko više.