Autor: Zorica Jurašić, 29. 5. 2020.

Dragi roditelji, učenici!

S obzirom na specifičnost ovogodišnjeg odvijanja nastavnog procesa i upisi u srednje škole drugačiji su u odnosu na prethodne godine .

Na navedenoj  poveznici https://narodnenovine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2020_05_62_1240.html  možete naći Odluku  o upisu učenika u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2020./21.

Također, u privitku je prezentacija koja govori o elementima i kriterijima te datumima vezanim za upis.

Svim našim osmašima puno uspjeha u upisu željenog smjera  sa nadom  da će postići rezultate u daljnjem školovanju, te da svojim ponašanjem i znanjem budu primjer i ponos kako Vas roditelja, tako i nas djelatnika OŠ Josipdola.

pedagoginja

Priloženi dokumenti: