Popis udžbenika za školsku godinu 2017/18. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Anita Poljak, 14. 6. 2017. 07:30

Popis udžbenika od 1.-8. razreda možete preuzeti klikom na priloženi dokument.

Likovne mape naručuju se u školi u rujnu!

Statut škole Vijest ima dokument u privitku

Autor: Anita Poljak, 16. 4. 2015. 17:00

Statut je temeljni dokument svake ustanove koji uređuje njeno osnivanje, obveze osnivača, djelovanje, svrhu, ciljeve... Iz njega su izvedeni manji dokumenti. Za pripravnike je obavezan kod polaganja državnog ispita.

Pristup informacijama Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 1. 9. 2014. 08:28

Novi uvjeti upisa u srednje škole Vijest ima dokument u privitku

Autor: Josip Anušić, 29. 1. 2013. 08:39

Odluka o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2013./2014.
          Ovom odlukom utvrđuju se zajednički, posebni i dodatni elementi i kriteriji za izbor
kandidata za upis u I. razred srednjih škola u Republici Hrvatskoj.

Fiskalna odgovornost Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 10. 12. 2012. 09:03

Poslovnik o radu kolegijalnih tijela Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 31. 10. 2012. 12:49

Poslovnik je u pravilu namijenjen za sve koji su navedeni u 1. članku, tj. za tijela škole koja su nužna za funkcioniranje. Međutim, uputno je da se na ovaj način organiziraju sastanci i drugih tijela koja se imenuju periodično ili trajno: odbori i povjerenstva.

Pravila o provedbi izleta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 31. 10. 2012. 12:39

Pravila o provedbi izleta. Važno ih je proučiti i prema njima organiizirati buduće izlete za vaše razrede.

Antikorupcijski program

Autor: ZORICA JURAŠIĆ, 30. 9. 2012. 11:15

Na temelju Nacionalnog programa suzbijanja korupcije i Strategije suzbijanja
korupcije, Školski odbor Osnovne škole „Josipdol“ Josipdol dana 01. rujna 2009.
godine donosi:
ANTIKORUPCIJSKI PROGRAM
Škola kao javna ustanova u okviru obavljanja javne službe dužna je poduzimati
preventivne mjere i djelovati na suzbijanju korupcije koja se može definirati kao svaki
oblik zlouporabe ovlasti radi osobne ili skupne koristi, a na štetu društvene zajednice.
Aktivnosti i mjere protiv korupcije u školi se poduzimaju na nekoliko područja rada:

Osoba za rad s osobnim podacima Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 23. 2. 2012. 21:24

Osnovna školaJosipdolJosipdol dužna je kao poslodavac koji zapošljava najmanje 20 radnika imenovati osobu koja je osim ravnatelja škole koji je poslovodni i stručni voditelj , dužna nadzirati da li se osobni podaci radnika prikupljaju, koriste i dostavljaju trećim osobama u skladu sa zakonom.

Sindikalni povjerenik u funkciji radničkog vijeća dao je prethodnu suglasnost da se Valentina Rendulić imenuje osobom zaduženom za nadzor nad prikupljanjem, korištenjem i dostavljanjem trećim osobama osobnih podataka radnika.

Valentina Rendulić obvezna je brižljivo čuvati sve podatke koje sazna u obavljanju svoje dužnosti.

Zaštita dostojanstva radnika Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 23. 2. 2012. 21:19

Osnovna školaJosipdoldužna je kao poslodavac koji zapošljava najmanje 20 radnika imenovati osobu koja je osim ravnatelja škole koji je poslovodni i stručni voditelj, ovlaštena primati i rješavati pritužbe vezane za zaštitu dostojanstava radnika.

Dokument u privitku.

Katalog informacija Vijest ima dokument u privitku

Autor: Valentina Rahan, 23. 2. 2012. 21:15

Ovaj Katalog informacija sadrži pregled informacija koje posjeduje, s kojima raspolaže i koje nadzire Osnovna škola JosipdolJosipdol i to kako slijedi:

1. pregled informacija,

2. opis sadržaja informacija,

3. namjena informacija,

4. način osiguravanja prava na pristup informacijama.

U privitku je cijeli dokument.

Pravilnik o praćenju i ocjenjivanju Vijest ima dokument u privitku

Autor: Josip Anušić, 2. 9. 2009.

Pravilnik o načinu praćenja i ocjenjivanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi. Uvijek aktualno među učenicima i jako dobro poznaju ovaj pravilnik kada treba pisati kontrolni ili budu prozvani da odgovovarju.

> Oglasna ploča
Osnovna škola "Josipdol" / Karlovačka 17, HR-47303 Josipdol / www.os-josipdol.skole.hr / ured@os-josipdol.skole.hr