> PRO TOUNJ
A kod nas...

Dani kruha 2013. u Tounju

Autor: Anita Poljak, 31. 10. 2013.

Dani kruha

U mjesecu listopadu obilježavaju se "Dani kruha, dani zahvalnosti za plodove zemlje". U našoj školi, dogovrili smo se, da ćemo ga malo posebnije proslaviti, bit će natjecanje po razredima, a najbolji će stolovi biti nagrađeni. Svi će pamtiti dan - kada su i učenici i učiteljice i razrednici, a posebno mame i bake, imale puno posla. Svaki razred je dobio jedan stol i morao ga je ukrasiti svojim proizvodima. Komisija, koja je ocjenjivala stolove, imala je najteži posao, teško se moglo odlučiti i izabrati najbolje. Svih sedam razreda je dobilo slatke poklone i tako smo svi sretni i siti ukusnih i finih kolača otišli svojim kućama.

Milena Capan

Pogledajte foto-galeriju.