> PRO TOUNJ
A kod nas...

SVETI NIKOLA U TOUNJU

Autor: MILENA CAPAN, 6. 12. 2014.

Napokon, došao  je i taj dan, petak, 5.12.2014.  Dvorana škole počela se već u 10:30 puniti nestrpljivim mališanima i njihovim roditeljima.

U 11:00 program je započeo. Djeca su: pjevala, recitirala, plesala, glumila i osluškivala kada će doći sv. Nikola.
 Odjednom su počela pljeskati i veselo vrištati  jer se na vratima dvorane, na kraju programa,  pojavio  njima najdraži gost sv. Nikola.
          Pozdravio ih je i počeo veselo dijeliti darove.
   Djeca su se razveselila bogatim  darovima punim igračaka i slatkiša, a svake godine kao i ove sv. Nikoli u darivanju djece pomogla je naša Općina Tounj na čelu s načelnikom Ivicom Sopek, kojemu se, u ime svih mališana, najtoplije zahvaljujem.
  Za vrijeme  programa  učenici likovne grupe prodavali su svoje Božićne i Novogodišnje ukrase, koje su izrađivali zajedno sa
   svojom učiteljicom, a sav skupljeni novac upotrijebit će za Maturalno putovanje.

Vidimo se uskoro za Dan škole!