Darežljivi sv.Nikola

Autor: Josip Anušić, 5. 12. 2009.

Sveti Nikola i ove godine je posjetio našu školu. Zbog mnogo posla ovaj puta je to učinio dan ranije, tj. na zadnji školski dan u tjednu, petak, kad su sva djeca u školi. Navratit će on do Božića još koji puta do prozora i dječjih čizmica, skroz tamo da Božića kada dobivamo najveći dar - maloga Isusa. Naravno, njegove torbe i kutije bile su prepune darova u obliku slatkiša i drugih grickalica za djecu od navršene prve godine života pa do četvrtog razreda. Dostavljanje i prava pomoć kod podjele bili su članovi biciklističke udruge "Kotač" iz Josipdola, a najveća doprinos dala je Općina Josipdol. Za zabavu malenih predškolaca i njihovih roditelja, kroz glumu i pjesmu, pobrinuli su se učenici nižih razreda sa svojim učiteljicama.

Klikom na plava slova otvorit će vam se galerija s više slika.