ŠTETNOST ENERGETSKIH PIĆA; NUŽNOST DODATNE POZORNOSTI I EDUKACIJE

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 24. 11. 2023.

Poštovani učenici i roditelji,

Obraćamo vam se s upozorenjem na opasnost energetskih pića zbog njihove učestale konzumacije među učenicima, a koja može dovesti i do smrtnog ishoda, uz brojne druge štetnosti za zdravlje učenika.

Nužno je da na primjeren način i sukladno potrebama populacije o kojoj se skrbimo,  dodatno informiramo učenike i roditelje o ovome problemu.

Stoga vas molimo da pogledate prezentaciju prilagođenu za učenike i roditelje, a više o ovoj pojavi,  možete pronaći na poveznici Hrvatskoga zavoda za javno zdravstvo: https://www.hzjz.hr/energetska-pica-2023/.

Molimo da zbog ozbiljnosti problema uložite dodatan angažman kako bismo spriječili negativne učinke na našu djecu i učenike.