Internet genijalci

Autor: Anita Poljak, 7. 2. 2024.

Kazališna predstava “Internet genijalci”, održana je povodom Dana sigurnijeg interneta za učenike od 2. – 6. razreda matične i područnih škola. U sklopu projekta Budi Internet genijalac, u kojem sudjeluje naša škola, imali smo čast ugostiti kreativni trio mladih internauta Mašu (Tea Šimić), Alexa (Filip Lugarić) i Neta (Bojan Ban). Uz igru i pjesmu učenici su mogli vidjeti koje greške djeca i odrasli rade na internetu, ali i kroz interakciju s glumcima pokazati već stečeno znanje o pravilnom korištenju internetom. Predstava je bila zanimljiva, edukativna, izmamila je osmjehe na lica, ali i upozorila na opasnosti na internetu. Nakon predstave uslijedilo je fotografiranje s glumcima.  Zahvalni smo udruzi Suradnici u učenju koja je omogućila gostovanje predstave u našoj školi.