Pravilnici i propisi

Osoba za rad s osobnim podacima

Autor: Valentina Rahan, 23. 2. 2012.

Osnovna školaJosipdolJosipdol dužna je kao poslodavac koji zapošljava najmanje 20 radnika imenovati osobu koja je osim ravnatelja škole koji je poslovodni i stručni voditelj , dužna nadzirati da li se osobni podaci radnika prikupljaju, koriste i dostavljaju trećim osobama u skladu sa zakonom.

Sindikalni povjerenik u funkciji radničkog vijeća dao je prethodnu suglasnost da se Valentina Rendulić imenuje osobom zaduženom za nadzor nad prikupljanjem, korištenjem i dostavljanjem trećim osobama osobnih podataka radnika.

Valentina Rendulić obvezna je brižljivo čuvati sve podatke koje sazna u obavljanju svoje dužnosti.

Priloženi dokumenti:
odlukaosobnipodaci.doc (18.00 KB)