UPIS UČENIKA S TEŠKOĆAMA U I. RAZRED SREDNJE ŠKOLE

Autor: Zorica Jurašić, 2. 6. 2020.

Ova obavijest je za učenike s teškoćama te njihove roditelja  , a vezana uz postupak prijave, kao i postupak upisa u I. razred srednje škole.

Naime, dana 28.05. 2020. na snagu je stupila Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./21, a kojom se potvrđuje postupak i način upisa učenika u srednju školu.
U privitku Vam dostavljam obavijest za roditelje i učenike o postupku prijave, kao i obrazac za prijavu koji uz presliku rješenja i orginal mišljenje profesionalne orijentacije trebate donijeti prilikom upisa.
Upise će provoditi viša suradnica za školstvo, predškolski odgoj, sport i kulturu, gđa Martina Špigelski. Gospođa će upise provoditi na adresi Ambroza Vranyczanyeva 4, II. kat ( tel; 047 666 189 )

Priloženi dokumenti:
Obavijest_ucenicima_i_roditeljima.docx (19.91 KB)