Dan škole Josipdol

Autor: Josip Anušić, 18. 3. 2009.

Svoj dan naša škola obilježava na bladan sv. Josipa ili koji drugi dan podesniji za obilježavanje. Kako istovremeno svoj dan obilježavaju i općina i župa i škola, na sam blagdan 19. ožujka prigodnim svečanostima i svetom misom svoj dan obilježit Općina Josipdol i župa svoga zaštitnika. Misu u 11 sati predvodit će uvaženi gost, prečasni Ilija Janjić, biskup kotorski iz Crne Gore.

U petak, 20. ožujka, slavi naša škola svoj dan u sportskoj dvorani škole sa svečanom priredbom koju su priredili učitelji i učenici PRO "Lucija Capan" iz Tounja. Na priredbu su pozvani svi roditelji, djeca, mještani i uvaženi gosti iz drugih sredina.